Taisyklės

Užsakymai

Jei pageidaujate prekės, kurios sandėlyje nebeturime, parašykite mums el.paštu info@gurke.lt. Išankstiniai užsakymai galimi – jų atveju būsite informuoti kada galite tikėtis norimos prekės.

Prekių apmokėjimas ir sąlygos

UAB VERSALA užsakymus vykdo tik gavus išankstinį apmokėjimą. Prekės paruošiamos ir išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas nuo pinigų gavimo.

Atsiskaitymo būdai:
1. Bankiniu pavedimu
2. Paysera
3. Apmokėjimas grynais arba kortele įmonės parduotuvėje (Dvaro g. 2, Kėdainiai) atsiimant prekes.

Informacija apmokėjimui:

Įmonė: UAB Versala

Bankas: AB SEB bankas

Sąskaitos IBAN: LT087044060008242529

Po apmokėjimo išsiųsime prekes arba sutarsime atsiėmimo vietą.

Pristatymas

Atsiėmimas Kėdainiuose iš parduotuvės „Gurkė“ Dvaro g. 2, Kėdainiai – nekainuoja.

Įsigytus produktus galime pristatyti Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje ir užsienyje.

  1. Prekių pristatymas vykdomas per siuntų pristatymo bendrovę Omniva.
  2. Užsisakius prekių už 45 eurų ir daugiau, prekes pristatysime NEMOKAMAI visoje Lietuvoje.
  3. Užsisakius prekių už mažiau nei 45 eurų pristatymo kaina: nuo 3 eurų.
  4. Prekių pristatymo terminas (nuo apmokėjimo patvirtinimo el. iki prekių pristatymo nurodytu adresu) – 5 darbo dienos.
  5. SVARBU: Pristatymo terminas švenčių laikotarpiu gali užtrukti, apie ilgesnį pristatymo laiką informuosime asmeniškai. Parduotuvės administratorius nėra atsakingas už prekių pristatymo vėlavimą dėl siuntinius pristatančių trečiųjų asmenų kaltės.
  6. Jeigu nustatytu laiku užsakymas Jūsų nepasiekė, prašome nedelsiant kreiptis nurodytais kontaktais. Taip pat praneškite ir apie sugadintas ar pažeistas prekes.
  7. Jeigu sutartu laiku kurjeris negali su Jumis susisiekti ir perduoti prekes nurodytu adresu, turėtumėte su kurjerių tarnyba susisiekti savarankiškai ir susitarti dėl naujo prekių pristatymo laiko.
  8. Pakartotinis prekių pristatymas gali būti apmokestinamas iš naujo.
  9. Jei planuojate didelį arba nestandartinių išmatavimų užsakymą, parašykite mums el.paštu info@gurke.lt dėl tikslesnės pristatymo kainos.

Pristatymas registruota siunta į visą likusį pasaulį – 6 €.

Į užsienį pristatome per Lietuvos paštą.

Grąžinimo sąlygos ir garantijos

Turint nusiskundimų dėl prekių kokybės, pirmiausia siūlome susisiekti el.paštu info@gurke.lt ar kontaktiniu tel. nr. +37067872404.
Prekių grąžinimas
1.1. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso (toliau – Civilinis kodeksas) 6.228 – 10 straipsnio nuostatomis Pirkėjas turi teisę  per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos ją grąžinti pardavėjui.
1.2. Keičiama arba grąžinama prekė turi atitikti šiuos kriterijus:
1.2.1. Prekė nebuvo naudojama, sugadinta ar sutepta.
1.2.2. Išsaugotos prekės vartojamosios savybės bei prekinė išvaizda, pilna komplektacija.
1.2.3. Nuo prekės nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir pan.)
1.2.4. Grąžinama prekė yra originalioje, tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje.
1.3. Apie prekęs grąžinimą/keitimą Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją el. paštu info@gurke.lt, nurodant informciją apie pageidaujamą grąžinti prekę ir užsakymo numerį. Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui adresu, Dvaro g. 2, Kėdainiai, kur įvertinama ar prekė grąžinta laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
1.4.  Prekės grąžinimo atveju Pirkėjo sumokėta suma už prekę grąžinama Pirkėjui į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas. Pinigų grąžinimas vykdomas ne anksčiau kaip Pardavėjui gavus grąžinamą prekę nurodytu adresu bei įvertinus grąžinimo kriterijų atitikimą, bet ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo Pirkėjo ir Pardvėjo susitarimo dėl pinigų grąžinimo.
1.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiose taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.